چرا باید هر روز کتاب بخوانیم؟

چرا باید هر روز کتاب بخوانیم؟

ذهن ما انسان ها همانند نرم افزار رایانه نیاز به آپدیت های بروز دارد، اینکه در مواجهه با چالش ها و مشکلات جدید زندگی چگونه عمل کنید و برنامه ریزی داشته باشید.

به گزارش گروه بازرگانی خبرگزاری برنا، مهم ترین دلیل برای اینکه هر روز مطالعه کنید و به سفارش کتاب از آمازون بپردازید این هست که ذهن خود در حالت آماده نگه دارید. ذهن ما انسان ها همانند نرم افزار رایانه نیاز به آپدیت های بروز دارد، اینکه در مواجهه با چالش ها و مشکلات جدید زندگی چگونه عمل کنید و برنامه ریزی داشته باشید. در این نوشته به شما خواهیم گفت که چرا باید هر روز کتاب بخوانیم. ایبوک رالی بهترین سایت سفارش کتاب الکترونیکی از آمازون است.

 

دیدن دنیا از زاویه دید دیگران

شاید بارها از خود پرسیده باشید که آیا زندگی کردن بجای کسی دیگر امکان پذیر هست؟ آیا می توان چندین بار زندگی کرد و تجربه های متفاوتی داشت؟ خب پاسخ سوال شما کتاب خواندن است. هرکسی برای خودش داستان متفاوتی دارد و تجربه و تفسیر خودش از زندگی را می نویسد. نویسندگان بسیار زیادی در دنیا هستند، از کشورهای مختلف و با فرهنگ و اعتقادات و گرایش ها و سنین متفاوت. اگر می خواهید بجای افراد زیادی زندگی کرده باشید ، کتاب بخوانید.

افزایش حس همدلی کردن

کافی است شما با دانلود کتاب انگلیسیو خواندن آن وارد دنیای متفاوتی شوید و بتوانید از زاویه دیگری دنیا را ببینید، تفاوت ها را بپذیرید و به این شکل می توانید افکار متفاوت دیگران را راحت تر قبول کنید. حس همدلی یکی از مهم ترین مهارت های اجتماعی است.

قوه تخیل، خلاقیت و ایده پردازی خود را تحریک کنید

وقتی که شما یک فیلم سینمایی یا یک برنامه تلویزیونی می بینید، ذهن شما آنچه را که می بیند را پردازش می کند اما وقتی که کتاب می خوانید، مخصوصا کتاب های تخیلی، ذهن شما خلاقانه عمل خواهد کرد و همانطور که می دانید خلاقیت نامحدود است و تصور هر چیزی امکان پذیر است.

با خواندن کتاب شما داستان ذهنی خود را تصور خواهید کرد. با تصور بیشتر، خلاقیت شما بهتر خواهد شد. اگر به دنبال ایده پردازی در زمینه خاصی هستید اولین کاری که به شما پیشنهاد می کنیم این هست که تا می توانید در آن زمینه دانش خود را بالا ببرید و کتاب بخوانید، حتی اگر کتاب ها فقط انگلیسی هستند باز هم مشکلی برای دستیابی به آنها ندارید، کافی است برای سفارش کتاب از آمازون به سایت های واسطه ای مانند رالی بوک سر بزنید و جدیدترین کتابهای دنیا را براحتی جستجو و دانلود کنید.

هر وقت که احساس کردید خلاقیت شما کاهش یافته و یا ایده جدیدی ندارید، شروع کنید به کتاب خواندن و می بینید که ایده بوجود می آیند.