به گزارش برنا؛ آقای " ساکال دو تودو " 63 ساله از منطقه بیهار هندوستان، یکی از پرحاشیه ترین ساکنین این منطقه می باشد چرا که او دارای موهای بسیار کثیف و آلوده ای است که از 40 سال گذشته تصمیم گرفت تا دیگر موهایش را نشوید و شروع به رشد آنها نماید.

این روزها آقای ساکال علیرغم داشتن موهای کثیف و آلوده یکی از افراد معروف در منطقه بیهار است که تمام سکنه این منطقه به او احترام بسیار زیادی می گذارند و او را فردی مقدس می دانند و در خانه خود به زوج هایی که صاحب فرزند نمی شوند خدمات رسانی می کند و با استفاده از برخی درمان های طبیعی کمک می کند.

موها

طول موهای ساکال بیش از یک متر و 80 سانتی متر می باشد که به گفته خودش، موهای او در زمان خواب توسط یکدیگر بافته می شوند و او وقتی را صرف بافتن آنها نمی کند و این اتفاق از یک خواب ساده در 40 سال گذشته آغاز شد که بعد از آن نه موهایش را کوتاه کرد و نه شست!

با این حال بقدری موهای ساکال بقدری مرتفع است که او وقتی به خارج از خانه می رود، آنرا همانند یک کلاه چند لایه در می آورد و سپس بر روی سر خود قرار می دهد و به بیرون می رود و کارهایش را انجام می دهد. ساکال معروف بیهار، از دید همسایه های خود فردی متشخص و فروتن می باشد که تمام آنها او را فردی مقدس می دانند.

همچنین او سالانه میزبان تعداد زیادی از گردشگران دور و نزدیک می باشد و با او تصاویر خاطره انگیزی را ثبت می کنند و ساکال از آنها به گرمی پذیرایی می کند و با شوخ طبعی های خود، آنها را مشغول می کند. ساکال دارای 3 فرزند دختر، 3 فرزند پسر و 7 نوه می باشد که ساکال این گونه نیز حتی می تواند رکورد گینس را بزند!

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: