به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ حسن محمدی مهینی صبح چهارشنبه در این خصوص اظهار داشت: با حمایت های فرمانداری شمیرانات، ائمه جماعات، نواحی مقاومت سپاه، ادارات، سازمان ها و مراکز نیکوکاری تاکنون بالغ بر ۲ میلیارد تومان کمک نقدی و غیر نقدی در قالب سبد کالا و توزیع غذا جهت خانواده های نیازمند و تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی در شهرستان و مناطق محروم توسط نیکوکاران مناطق یک و سه صورت پذیرفته است.

وی ضمن قدردانی از مردم و مسئولان شهرستان در اجرایی نمودن فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مساعدت به نیازمندان افزود: این نهاد آمادگی همکاری و پشتیبانی لازم از خیریه ها، مراکز نیکوکاری، سازمان های مردم نهاد و بهزیستی را در راستای خدمات رسانی بهتر به نیازمندان دارد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: کمیته امداد شمیرانات با همکاری امور مساجد، ائمه جماعات، مراکز نیکوکاری، خیریه های همسو و سازمان بهزیستی آماده ایجاد حداقل ۱۵۰ پایگاه جمع آوری فطریه و کفارات مردم شهرستان را دارد.

لازم به ذکر است، بر اساس اعلام معاونت ناجا و استانداری تهران، مراکزی در روز عید فطر اجازه جمع آوری فطریه و کفارات مردم شهرستان را خواهند داشت که از طریق کمیته امداد امام خمینی (ره) و دبیرخانه زکات مجوز و هولوگرام مربوط به جمع آوری را از محل این نهاد واقع در میدان نوبنیاد نبش کوچه ششم کمیته امداد شمیرانات دریافت کرده باشند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: