به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ حسین چناقچی در نطق پیش از دستور جلسه رسمی شورای شهر ضمن تبریک سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر، گفت: در نخستین سالهای پیروزی انقلاب اسلامی صدام ملعون با همراهی بسیاری از ابرقدرتان دنیا به طمع غصب ایران به کشور اسلامی ما حمله کردند که رشادت و دلاوری فرزندان ایران مانع از هدف شوم آنها شد.

وی افزود: آزادسازی خرمشهر همانگونه که رهبر کبیر انقلاب فرموند توسط اراده و خواست خداوند و به دست رزمندگان مومن ایرانی بدست آمد.

چناقچی اظهار داشت: سوم خرداد بعنوان یک جشن ملی ماندگار و برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت شده است و یاد و خاطره تمام شهدای خرمشهر زنده و جاوید است.

روز قدس، روز همبستگی و دفاع از مردم مظلوم فلسطین است

رییس شورای اسلامی شهرقدس گفت: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان یکی از یادگارهای ارزشمند و ماندگار انقلاب اسلامی و بنیانگذار کبیر انقلاب است.

وی ادامه داد: روز قدس، روز همبستگی و دفاع از مردم مظلوم فلسطین است ولی امسال با شرایط پیش آمده نمی توان به صورت راهیپمایی این روز را گرامیداشت.

چناقچی عنوان کرد: روز قدس در فکر و اندیشه ماست و مردم انقلابی و شهیدپرور قدس نیز مانند دیگر مردم کشور بر اساس تصمیماتی که مسئولان بالادستی کشور می گیرند در گرامیداشت روز قدس حضور می یابند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: