به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ حسین نوش آبادی در این جلسه که به دعوت سردار حسن زاده، فرمانده سپاه سیدالشهدای استان تهران صورت گرفت اظهار داشت: عملکرد فرماندهان و نیروهای سپاه و بسیج استان تهران، و‌نقش ارزنده فرماندهی استان در مقابله با کرونا جای تقدیر و تشکر دارد.

نوش آبادی، با اشاره به نقش فعال و‌موثر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوادث گوناگون و کمک به حل مشکلات در بحران های مختلف، بر لزوم حمایت دولت و مجلس از طرح ها و برنامه های سپاه، تاکید کرد.

نماینده مردم دیار پانزده خرداد افزود: اقتدار نظام در سطح منطقه و جهان، در گروی تقویت بنیه دفاعی کشور و حمایت مجلس یازدهم از افزایش اعتبارات این حوزه است و بدیهی است، مبارزه با نظام سلطه و غلبه بر تحریم های ظالمانه آمریکا، در سایه اقتدار نظامی و بازدارندگی دفاعی است.

نوش آبادی گفت: همه ما سربازان نظام و انقلاب هستیم و بر عهد خود با مردم پایبندیم و امیدواریم با همکاری متقابل، شاهد پیشرفت های روز افزون در سطح استان تهران باشیم.

وی ضرورت توجه به طرح های اقتصادی و عمرانی و مشکلات معیشتی مردم و رفع معضل بیکاری جوانان و رونق کسب و‌کار را در سال جاری که مقام معظم رهبری، سال جهش تولید نام گذاری فرمودند، حائز اهمیت دانست و‌ نقش مجلس یازدهم را در حل معضلات فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی کشور و تامین نظرات و‌منویات رهبر معظم انقلاب و  مطالبات بر حق مردم، بسیار مهم و‌تعیین کننده ارزیابی کرد.

در این جلسه، سردار حسن زاده، ضمن تشریح اقدامات سپاه در حوزه های مختلف، نمایندگان دوره یازدهم استان تهران را، نمایندگانی انقلابی و ولایی دانست و بر لزوم هماهنگی و همکاری نمایندگان استان تهران و سپاه، تاکید کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: