به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ محبوب اکبری رئیس شورای اسلامی شهر ملارد طی پیامی پنجم مرداد ماه سالروز گرامیداشت اقامه اولین نماز جمعه به امامت آیت الله طالقانی را تبریک و تهنیت عرض کرد.

در متن پیام ایشان آمده است:

پنجم مرداد ماه سال ۱۳۵۸ یکی از تصمیمات مهم امام خمینی رحمت الله علیه به امامت آیت الله طالقانی برای اقامه اولین نماز جمعه به وقوع پیوست ، تصمیمی که باعث شد نماز دشمن شکن و عبادی سیاسی جمعه رعب در دل دشمنان کشورمان بیاندازد.

این دستاورد بزرگ به عنوان نقطه اتصال مردم ، آرمانهای انقلاب و عبادت خداوند توانست جایگاه بسیار رفیعی در بین مردم مومن و ولایتمدار ایجاد کنند ، جایگاهی که امروز شاهد حضور باشکوه مردم در اقصا نقاط کشور در آن هستیم بطوریکه در این سال ها به امامت ائمه جمعه معزز راهبرد انقلابی و بسیار موفقی به خود گرفته و بسیاری از سیاستهای انقلاب اسلامی و ایران در راستای مبارزه و مقابله با دسیسه های دشمنان از طریق نماز جمعه و خطابه ائمه جمعه به مردم شناسانده می شود.

امروز در شهر ملارد در خدمت حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه بسیار با تقوا ،مدبر و آگاه هستیم که با تدبیر و درایت خود همواره باعث همراهی و همدلی و تعامل بین مسئولین و مردم شده است که جای مباهات و افتخار برای مردم و ما است .

اینجانب لازم می دانم به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی ملارد به پاس تمام خدمات و زحمات ارزنده که ایشان در این سالها در جایگاه امام جمعه برای شهر و مردم ملارد انجام دادند قدردانی  نمایم.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: