به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ علی نوذرپور در این باره گفت: از سال 96 تا نیمه نخست سال جدید ،12 کیلومتر معبر ساخته شده است که تا پایان سال 2 کیلومتر دیگر به این معابر اضافه خواهد شد. پراکندگی ساخت این معبرها بیشتر مربوط به نواحی 2 و 3 و به دلیل در حال توسعه بودن آن نواحی است.

وی در ادامه افزود: از سال 96 تا کنون 35 کیلومتر تراش و روکش معابر داخلی انجام و حدود 60 کیلومتر معابر بزرگراهی بهسازی شده است و تا پایان سال بهسازی 15 کیلومتر در دست اجرا خواهد بود.

وی با بیان اینکه یکی از دغدغه های شهرک الهیه ساخت و ساز و بهینه سازی معابر این شهرک است افزود: تمامی جداول و انهار معابر اصلی و فرعی این شهرک تا سال 97 ساخته و ریزسازی و روکش خیابان های اصلی شامل دو معبر، تا سال 98 انجام شده است و تا بیست روز آینده یک معبر دیگر ساخته و در صورت برنده شدن مناقصه، 5 معبر جدید (الوند یک، الوند دو، البرز، سهند و سبلان) نیز تا پایان سال به این شهرک اضافه خواهد شد.

نوذرپورخاطر نشان کرد: از دیگر برنامه های معاونت فنی و عمران منطقه 22، تکمیل معبر شهید وفایی، تکمیل زیرگذر انتهای معبر خادمین و تقاطع بزرگراه حکیم، تکمیل رینگ جنوبی مروارید شهر، تراش و روکش آسفالت ضلع غربی و شرقی استادیوم آزادی، بهسازی رینگ پیرامونی دهکده المپیک و روکش آسفالت معابر شهرک عقاب است که تا پایان سال انجام خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: