به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ سرهنگ "رضا گودرزی"  اظهار داشت: به منظور تأمین نظم و امنیت در جاده ها و محورهای مواصلاتی استان البرز، محدودیت های ترافیکی، اجرا می شود.

وی افزود: علاوه برممنوعیت تردد موتور سیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه (15 مرداد ماه) تا ساعت 6 صبح روز یکشنبه (19 مرداد ماه) در محور "کرج - چالوس"، تردد انواع تریلر ،کامیون و کامیونت نیز از این محور ممنوع است.

این مقام انتظامی، خاطرنشان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (15 و 16 مرداد ماه) الی 2 بامداد روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه "تهران-شمال" ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا ساعت 2 بامداد روزهای پیش گفته از کرج (دو راهی شهرستانک) به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ گودرزی گفت: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای جمعه و شنبه (17 و 18 مرداد ماه) الی 2 بامداد روزهای بعد از کرج و ابتدای آزادراه "تهران-شمال" به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا ساعت 2 بامداد همان روزها از مرزآباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه استان البرز، خاطرنشان کرد: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 120و 88255555 به صورت شبانه روز، پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به حادثه دیدگان است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: