به گزارش خبرگزاری برنا از تهران؛ دکتر بخشی خانیکی ضمن تبریک به مناسبت عید سعید غدیرخم، روز خبرنگار را به تلاشگران عرصه اندیشه و قلم در سراسر کشور تبریک گفت و در ادامه اظهار داشت: تا امروز سومین دور از آزمون‌های سراسری سال ۹۹ برگزار شد که طی آن دانشگاه پیام نور استان تهران میزبان ۳۸۵۰ داوطلب بوده است.

وی با اشاره به گمانه زنی‌های فراوانی که حول برگزاری آزمون‌های سراسری سال ۹۹ بین وزارت بهداشت و سازمان سنجش صورت گرفت گفت: پس از بررسی‌های فراوان در نهایت تصمیم گرفته شد این آزمون‌ها با رعایت  همه‌جانبه پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی- فیزیکی برگزار شود. از همین روی ما نیز در دانشگاه پیام نور استان تهران با هدف صیانت از سلامت داوطلبان و همچنین کارکنان حاضر در حوزه‌های امتحانی، کلیه تمهیدات لازم جهت رعایت حداکثری نکات بهداشتی اعلام شده را از روزهای قبل از آزمون و همچنین حین برگزاری آن در نظر گرفتیم.

رییس دانشگاه پیام نور استان تهران افزود: طی سه روز برگزاری آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۳۹۹ و آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته در روزهای ۹، ۱۶و ۱۷ مردادماه، ۳۸۵۰ داوطلب در شرایط متفاوت با سال‌های قبل و در فضای امن و سلامت در حوزه‌های امتحانی دانشگاه پیام نور استان تهران شرکت نمودند.

دکتر بخشی خانیکی در انتها ضمن اشاره به آغاز ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور از ۵ مرداد اعلام کرد: دانشگاه پیام نور استان تهران در ۲۶۴ کد رشته تحصیلی در گروه‌های آموزشی علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، زبان‌های خارجه و هنر از طریق پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) در مقطع کارشناسی دانشجو می‌پذیرد.

وی در انتها خاطر نشان کرد: با توجه به برگزاری الکترونیکی کلیه کلاس‌ها و آزمون‌های این دانشگاه در نیمسال قبل، داوطلبان تحصیل در دانشگاه پیام نور استان تهران از برگزاری

 فعالیت‌های آموزشی نیم‌سال مهر در شرایطی امن آسوده خاطر باشند. داوطلبان تا ۲ شهریورماه فرصت دارند جهت ثبت نام به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: