به گزارش خبرگزاری برنا از تهران؛ حجت الاسلام والمسلمین عبدالعلی استیری امروز در جلسه مجمع مشورتی جوانان بخش کهریزک، با اشاره به اهمیت مشورت با جوانان در جوامع مختلف اظهار داشت: جوانان به سبب وجود روحیه شاداب و پرنشاط می‌توانند با ابتکار و خلاقیت زمینه ورود به حوزه‌های مختلف در سطح جامعه را داشته باشند.

وی با تأکید بر فرصت‌سازی برای جوانان بیان کرد: شورای مشورتی از جوانان می تواند ترکیبی بین ذهن‌های جدید و آینده‌نگر و تجربیات عمیق گذشته ایجاد شود تا از واقعیت‌های جامعه خروجی مطلوب در بخش های مختلف اجرایی و سیاست‌گذاری‌ها گرفته شود.

امام جمعه باقرشهر و کهریزک افزود: باید از نیروهای جوان در همه زمینه‌های کاری و با توجه به تخصص آن‌ها استفاده شود که میزان رشد و ارتقاء آموزه‌های فرهنگی و علمی کشور افزایش پیدا کند.

استیری تصریح کرد: با توجه به فرمان مقام معظم رهبری که فرموده‌اند مدیریت تحولات کشور باید در دست جوانان باشد، انتظار می‌رود در زمینه کارهای اداری و عرصه‌های دولتی نهایت تعادل برقرار شود و از جوانان موفق و کاربلد در زمینه‌های مختلف استفاده شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تجربه حضور بنده در حوزه‌های فرهنگی نشان داده که هر کجا جوانان به صورت فعال در قالب تشکل‌ها و سازمان‌ها ورود داشتند، توانستند در توسعه و رشد و آبادانی جامعه یاری‌رسان واقع شوند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: