به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ به مناسبت هفته دولت حامد زارعی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به همراه معاونین با حسین عباسی فرماندار پیشوا دیدار و ضمن پاسداشت خدمات صورت گرفته، از نماینده عالی دولت در شهرستان قدردانی کردند.

حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در دیدار با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: هفته دولت فرصتی است تا اقدامات و دستاوردهای قوه اجرایی کشور تبیین و تشریح شود.

وی گفت: طی سال‌های اخیر به دلیل بروز تحریم‌های ظالمانه، کشور با دشواری‌هایی مواجه شد اما مدیران با تلاش شبانه‌روزی و بهره‌گیری از توان داخلی توانستند تا حد زیادی اثرات منفی فشارهای خارجی را کاهش داده و در جهت پیشرفت و تعالی بخش‌های مختلف گام بردارند.

عباسی افزود: در دولت دوازدهم علیرغم کمبود بودجه و اعتبارات، پروژه‌های عمرانی تعطیل نشد و با بهره‌گیری از هنر مدیریتی، اقدامات درخور توجهی در سطح شهرستان صورت داده شد.

وی عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی یک پتانسیل عظیم برای منطقه است و می‌تواند با پشتوانه علمی و تخصصی در پیشبرد فعالیت‌ها اثرگذار باشد.

فرماندار پیشوا تاکید کرد: همکاری‌ دانشگاه آزاد با مجموعه جهاد کشاورزی باید تقویت و ظرفیت پژوهشی و تحقیقاتی این مرکز علمی در جهت ارتقای بهره‌وری و توسعه پایدار بخش کشاورزی بهره گرفته شود.

وی تصریح کرد: توافقات اولیه برای تعیین تکلیف بیمارستان شکل گرفته که لازم است هر چه سریع‌تر این پروژه سرانجام بگیرد و به مطالبه مردم شهرستان پاسخ داده شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: