به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ مرکز مشاوره مصباح، النا، دکتر رحیمی مند  و دفتر مشاوره و خدمات روانشناختی هدایت و آرمان سلامت  با مدیریت بخش غیر دولتی و تحت نظارت بهزیستی شهرستان ملارد در حال حاضر فعال و آماده ارائه خدمات مشاوره ، انجام طرح های پیش از ازدواج، طرح کاهش طلاق و ... میباشند.

داود خادم رئیس اداره گفت: امروزه وجود مراکز مشاوره و راهنمایی به عنوان یک موضوع ضروری در دنیا مطرح است و این ضرورت با پیشرفت فن آوری و گوناگونی علوم و فنون اهمیت دوچندانی یافته است.

وی افزود:  جامعه سالم جامعه ایست که افراد  آن از سلامت روان برخوردار باشند که در همین راستا در حال حاضر 3 مرکز مشاوره و 2 دفتر مشاوره و خدمات روانشناختی تحت نظارت بهزیستی شهرستان ملارد و در این شهرستان فعال بوده و خدماتی چون : مشاوره خانواده، ازدواج، طلاق، کودک، نوجوان ، بزرگسال، اضطراب، افسردگی، مشاوره تحصیلی، برگزاری کارگاههای آموزشی، گفتار درمانی، گروه درمانی، انجام تست های هوش و شخصیت ، زوج درمانی تخصصی و ... را ارئه میدهند.

وی در پایان با اشاره به اینکه فرایند مختلف مشاوره و روان درمانی بیانگر این واقعیت است که تلاش علمی و حرفه‌ای برای بررسی و رفع مشکلات انسانی در جریان است خاطر نشان کرد: در  کلینیک های روانشناسی استانداردهایی وجود دارد که باید رعایت شود که اصلی ترین آن  وجود درمانگران متخصص است که می تواند در زمینه های خانواده ، ازدواج ، نوجوان ، کودک ، شغلی، تحصیلی و ... مراجعان را راهنمایی کند و با توجه به همین امر افراد متخصص در کلینیک های مذکور آماده ارائه خدمات به مراجعین میباشند.

مراجعین میتوانند در صورت هرگونه سوال با شماره تماس: 02165109470 معاونت پیشگیری بهزیستی شهرستان ملارد تماس برقرار کنند.

 

666666

222222

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: