به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ امروز سیدابوالفضل پرپنچی،مدیرکل کمیته امداد استان تهران طبق برنامه هرهفته خود در ادارات کمیته امداد سطح استان دیدار مردمی دارد و امروز سه شنبه 11 شهریور ماه ،در اداره صباشهر،شاهدشهر و فردوسیه با متقاضیان دیدار ،گفت و گو  و برای رفع مشکلات متقاضیان دستورات لازم را صادر خواهد کرد.

در جهت طرح تکریم ارباب رجوع و با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی دیدارها به صورت چهره به چهره در ادارات مناطق و شهرستان ها  انجام می گیرد .

وی امروز در صبا شهر، پس از ملاقات مردمی ، با امام جمعه ، شهردار و مسئولان مراکز نیکوکاری  این شهر دیدار و گفت و گو می کند.

شایسته ذکر است: ادارات و دفاتر کمیته امداد در هر شهر و شهرستان پذیرای نیازمندان برای رفع مشکلات آن ها هستند اما با توجه به اجتماع مردم در دفتر ستادی و احتمال شیوع بیماری کوید19 به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و تأمین فاصه گذاری اجتماعی و همچنین جلوگیری از ترددهای بین شهری متقاضیان، مدیرکل کمیته امداد استان تهران با حضور در ادارات تابعه ضمن ملاقات چهره به چهره مشکلات متقاضیان را بررسی و دستورات لازم برای رسیدگی به مشکلات آنها را صادر می کند.

index

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: