به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ مهندس ابوطالب آذربرا در جلسه رسمی ۲۷۳ شورای اسلامی شهرقدس که با حضور شهردار برگزار شد، گفت: از شهردار محترم به دلیل ساماندهی بازار شب و باز شدن مسیر رفت و آمد شهروندان تقدیر و تشکر می نمایم.

وی افزود: همچنین تلاش های ایشان برای افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری همچون فاز دوم پارک حنانه، آسفالت مسیرهای دسترسی بیمارستان و احداث و آسفالت بلوار زیتون به عنوان مسیر مواصلاتی قدس به چیتگر در هفته دولت که بسیار ارزشمند بودند، شایسته تقدیر و تشکر است.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهرقدس در خصوص طرح استقبال از مهر در آستانه بازگشایی مدارس اظهار داشت: سال تحصیلی جدید با وجود ویروس کرونا از تاریخ 15 شهریور ماه بازگشایی خواهد شد. در این راستا با توجه به فرا رسیدن موسم تحصیل و آغاز فعالیت مدارس، همچون سالهای گذشته در قالب طرح استقبال از مهر نسبت به زیباسازی، رسیدگی به فضای سبز و بهسازی آسفالت بویژه در محوطه و معابر پیرامونی مدارس اقدام خواهد شد.

 مهندس آذربرا ادامه داد: بهسازی خط کشی های عابر پیاده، ایجاد امنیت عبور و مرور برای دانش آموزان، فضاسازی شهری مناسب و لایروبی جوی ها به عنوان اولویت های طرح استقبال از مهر مدنظر قرار گیرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: