به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ مهدی سامانی،رئیس کمیته امداد شهرستان قرچک با اشاره به اهدای 194 قلم اسباب بازی میان 100 فرزند مشمول طرح اکرام ایتام و محسنین ،گفت: ارزش اقلام اهدایی 8 میلیون تومان برآورد شده است.

وی،افزود: این خیر یک سال است که همکاری خود را با این نهاد آغاز کرده و در مناسبت های مختلف کمک های خود را به این نهاد اهداء می کند.

سامانی در ادامه به توزیع 150 سبد کالا توسط مرکز نیکوکاری پوئینک اشاره و اظهار کرد:این تعداد بسته کالا حاوی مواد غذایی از جمله برنج، گوشت گوسفندی، گوشت مرغ، حبوبات، قند و شکر، ماکارونی، روغن، رب گوجه فرنگی و ... نذورات خیران به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی بوده است که میان جامعه هدف تحت حمایت مرکز نیکوکاری پوئینک و کمیته امداد قرچک توزیع شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان قرچک تصریح کرد: ارزش ریالی هر سبد غذایی 400 هزار تومان برآورد شده است.

وی همچنین از توزیع 800 پرس غذای گرم و 300 پرس شله زرد میان عزاداران حسینی در شب شام غریبان خبر داد و گفت: این اقدام نیز با همکاری مرکز نیکوکاری شهدای پویئنک انجام شده است.

سامانی ارزش ریالی هر پرس غذای گرم را 14 هزار تومان و هر پرس شله زرد را 3 هزار تومان اعلام کرد و گفت: این تعداد غذای گرم و سبد کالای توزیع شده میان جامعه هدف در قالب طرح اطعام حسینی و احسان حسینی انجام شده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: