به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ فینال نخستین دوره رقابت‌های شانزده بازیکن برتر اسنوکر ایران (مسترز) امروز در پایگاه قهرمانی بیلیارد واقع در مجموعه ورزشی آزادی برگزار و طی آن علی قره‌گوزلو از استان تهران با برتری 5 بر 4 در مقابل امیر سرخوش از استان البرز به مدال طلا و مقام قهرمانی رسید.

در دیدار رده‌بندی نیز علی روشنی‌کیا از استان تهران با پیروزی 4 بر 3 در مقابل شروین امیدوار از استان فارس در جایگاه سوم قرار گرفت. به این ترتیب علی قره‌گوزلو به مقام قهرمانی رسید، امیر سرخوش، نایب قهرمان شد، علی روشنی کیا در رده سوم قرار گرفت و شروین امیدوار چهارم شد.

نخستین دوره مسابقات شانزده بازیکن برتر رنکینگ کشوری اسنوکر (مسترز) یازدهم تا پانزدهم شهریورماه در پایگاه قهرمانی آزادی با همکاری کمیته تیم های ملی و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

مسئولیت برگزاری این رقابت ها را کامران شهلا بر عهده داشت و  افشین دهقانی به عنوان  سرداور و رضا صدر، زینب کهنسال، احمد مختاری، شبنم شفیعی نسب، انوشه طاهری، محدثه دوست  بهمنظور قضاوت در این رقابت ها حضور داشتند. همچنین ابراهیم رجائی نیز به عنوان کادر اجرایی با تیم برگزاری همکاری داشت.

انتهای پیام/

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: