به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ سید احمد خادم معاون توانبخشی، مهشید چوبکار  معاون مشارکتهای مردمی و اشتغال بهمراه دکتر ابراهیمی مسئول روابط عمومی بهزیستی استان تهران با حضور در شهرستان ملارد و بازدید از ستاد و مراکز توانبخشی اداره بهزیستی مسائل و مشکلات را بررسی و از نزدیک در جریان امور مربوط به مراکز واگذار شده این شهرستان قرار گرفتند.

در ابتدای این بازدید جلسه ای با حضور مسئولین استانی ، داود خادم رئیس اداره، مریم سلطانی معاون توانبخشی ، الهام میرزا علیخان معاون مشارکتهای بهزبستی شهرستان ملارد تشکیل و خادم توضیحاتی را در خصوص تعداد پرونده ها، مراکز، شرایط مراکز واگذار شده ، مشکلات مددجویان و معلولین جهت مناسب سازی ملک و .... مطرح نمود.

سید احمد خادم معاون توانبخشی نیز ضمن تشکر از زحمات مددکاران و پرسنل این اداره بر استفاده از خرد جمعی تاکید و گفت با استفاده از نیروهای جوان و فعال در کنار کارکنان پیشکسوت و با تجربه میتوانیم بسیاری از مشکلات را مرتفع سازیم.

وی در ادامه گفت توسعه خدمات مراکز روزانه و شبانه تاثیر بسزایی در خدمت رسانی هرچه بهتر به جامعه هدف سازمان دارد.

شایان ذکر است در ادامه از مراکز توانبخشی نگهداری از بیماران اعصاب و روان نیز بازدید شد که طی این دیدار مسئولین استانی در جلسه ای در دهیاری روستای خاتونلر با حضور انصاری بخشدار صفادشت شرکت و به بررسی مسائل و مشکلات موجود پرداخته و در پایان معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران از منزل خانواده های دو معلول جامعه هدف ساکن روستاهای این شهرستان دیدار کردند.

 

55555

65555

34555

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: