به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ عبدالله قاسمی پیر بلوطی  با اشاره به دستاوردهای اخیر دانش آموزان و دانشجویان رشته‌های فنی و علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قدس اظهار کرد: یکی از اقدامات قابل توجه در این زمینه همکاری مدرسه اشتغال و اداره آموزش وپرورش است که با تشکیل کارگروه اشتغال  سازماندهی تحقیقات دانشجویان دوره های کاردانی وکارشناسی ، در قالب موضوعات مهم منطقه مانند شعارهای سال و صیانت از سرمایه‌های داخلی را در قالب پژوهش‌های ترمی انجام می پذیرد .

وی افزود: دستاوردهای خوبی حاصل شده که یک نمونه آن هدایت علمی دانشجویان ودانش آموزان برای پرداختن به موضوع رفع موانع تولید است. تعدادی از دانش آموزان ودانشجویان با هم فکری و تهیه گزارش‌های خبری، یک جریان تحقیقی  و مهارتی را در بخش کارآموزی وکار ورزی الگوسازی کردند که نتایج این مدل کارورزی وکار آموزی وتحقیق پروژه در ادارات مورد استفاده  قرار خواهدگرفت و در گفتگوبا  مسئولان منطقه نیز براجرای آن تأکید شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس گفت: یکی دیگر از اقدامات سازنده کارگروه اشتغال و کانون آینده سازان، برگزاری ۲۴ ساعت نشست تخصصی در موضوع تعالی وتوانمند سازی نیروهای انسانی با آموزش های ضمن خدمت  و پرداختن به تحلیل شعائر سال وبرپایی کرسی آزاداندیشی ، تعریف نماد های شهدا در موضوعات اجتماعی-اقتصادی است که توانسته صدها عنوان مطالب تحقیقاتی و سخنرانی پژوهشی  را درراستای نظام موضوعات ارائه کنند.

قاسمی پیربلوطی اضافه کرد:‌ از دغدغه‌های اصلی این واحد دانشگاهی مسئله‌محوری است؛ بنابراین در سال‌های اخیر به‌طور جدی از دانشکده‌ها خواسته‌ایم برنامه‌های آموزشی و پژوهشی خود را با همین رویکرد برنامه‌ریزی و اجرا کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: