به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ سرهنگ "علی ولیپور گودرزی" بیان داشت: با دریافت خبری مبنی بر اینکه در شرق تهران فردی لوازم آرایشی و بهداشتی با ارزش پایین تر  تهیه و پس از بسته بندی با لوگوی شرکت های معروف به بازار مصرف عرضه می کند، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت و تیمی از کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی وارد عمل شدند.

وی با اشاره به اینکه تیم عملیات پلیس امنیت اقتصادی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در حوالی خیابان کرمان شد، ادامه داد: تحقیقات پلیسی نشان از این داشت که متهم در طبقه همکف ساختمان محل سکونتش بسته بندی های لوازم بهداشتی و آرایشی را تغییر می دهد.

این مقام انتظامی افزود: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و تیمی از کارآگاهان برای دستگیری متهم و بازرسی از محل به مخفیگاه وی اعزام شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ تصریح کرد: در بررسی های بیشتر از مخفیگاه متهم 39 دستگاه لیبل زن برقی و 5 هزار و 783 قوطی خالی و 15 هزار و 95 لوازم آرایشی و بهداشتی دارای ارزش پایین  کشف شد.

سرهنگ گودرزی با بیان اینکه متهم در بدو دستگیری در همان محل به جرم ارتکابی اش اعتراف کرد، گفت : متهم اظهار کرد، لوازم آرایشی و بهداشتی را در جعبه و قوطی های جدید بسته بندی و پس از لیبل زنی و نصب لوگو های برند با ارزش بالاتری در بازار مصرف توزیع می کرده است.

وی در پایان به معرفی متهم به مراجع قضائی اشاره کرد و ابراز داشت: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده را 30 میلیارد ریال برآورد کرده اند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: