به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛  طی مراسمی با حضور مهندس برنجی فرماندار، حجت السلام والمسلمین حاج آقا حسینی امام جمعه، داود خادم رئیس اداره با حضور در منزل توانخواهان ناشنوای این شهرستان که در زمینه های هنری فعالیت دارند بازدید بعمل آوردند.

خادم ضمن تبریک این روز و نیز قدردانی از توجه و حمایت همیشگی مسئولین شهرستان ملارد گفت: جامعه هدف سازمان بهزیستی بویژه ناشنوایان نیازمند حمایت مسوولان برای رفع مشکلات عدیده رویارویشان در جامعه هستند.

وی افزود : بسیاری از توانخواهان تحت پوشش بهزیستی دارای مقام در زمینه های علمی ، ورزشی و هنری میباشند که برپایی بازارچه های دائمی جهت فروش صنایع دستی این افراد میتواند کمک شایانی جهت مرتفع نمودن مشکلات مالی و نیز ایجاد اشتغال معلولین باشد. 

حجت السلام والمسلمین حاج آقا حسینی نیز با تاکید بر توانمندسازی معلولین گفت: نقص عضوی از بدن مانع رشد افرادی که اراده بالایی جهت تحقق رویاهایشان دارند نمی شود.

برنجی فرماندار شهرستان ضمن تبریک این روز از امام جمعه که همواره حامی فرهنگی شهرستان میباشد تقدیر کرد و گفت: اقداماتی جهت ایجاد فضای کسب و کار توانخواهان صورت گرفته و فرمانداری پیگیر این موضوع میباشد. شایان ذکر است در حال حاضر 475 پرونده مربوط به افراد ناشنوا با نظارت معاونت توانخبشی اداره بهزیستی شهرستان ملارد فعال بوده و خدماتی چون تجهیزات مانند: سمعک، باتری و ..... ارائه میگردد.

3444

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: