به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ مدیر امور آبفای شهر باغستان با اعلام این خبر گفت: این تاسیسات شامل زمینی به مساحت ۲۴۰۶ مترمربع، ۱ حلقه چاه آب شرب، مخزن ذخبره آب ۲۰۰۰ متر مکعبی، چندین کیلومتر خطوط انتقال آب و ساختمان سرایداری و سایر تاسیسات جانبی که از آبفای روستایی به آبفا واگذار شده بود توسط افراد سود جو تصرف شده بود.

ناصر محرمی افزود: بیش از ۷ سال در تاسیسات آبرسانی در تصرف این افراد بوده است، که با تلاش مجموعه آبفا و مساعدت و پیگیری های نماینده مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان شهریار و بخشدار مرکزی و همچنین توجه ویژه دادستان شهرستان شهریار رفع تصرف و تحویل امور آبفای شهر باغستان شد.

محرمی در پایان ضمن قدردانی از کلیه عوامل اجرایی اظهار داشت:  کیفیت آب خط قرمز شرکت آب وفاضلاب بوده و ما برنامه های بسیار مهمی برای ارائه خدمات پایدار به روستاها داریم. ایجاد یک سیستم ایمن و مناسب جهت پیشگیری از تهدید، شناسایی به موقع و به تأخیر انداختن تهدید ضروری است. باید با حفاظت از منابع آب و شبکه توزیع آب متناسب با نوع تهدیدات موجود از آلودگی عمدی منابع و سیستم های تامین آب آشامیدنی ممانعت کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: