به گزارش خبرگزاری برنا تهران؛ امین بابایی در جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش کهریزک که با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبدالعلی استیری امام جمعه باقرشهر و کهریزک و دیگر اعضای شورا در روستای گلحصار برگزار شد، با تاکید بر لزوم پیگیری صورتجلسات و اجرایی شدن مصوبات اظهار داشت: تمامی اعضای شورای فرهنگ عمومی باید با ارائه راهکارهای اجرایی و زیربنایی برای برون رفت از آسیب ها تمامی تلاش خود را بکار گیرند.

وی  با تاکید بر تشکیل کارگروه های تخصصی در حوزه های مختلف آسیب های اجتماعی تصریح کرد: باید برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به ویژه در سطح مدارس برنامه‌ریزی شود به طوری که تیمی از کارشناسان شامل جامعه‌شناسان، روانشناسان، رسانه‌ها و دانشگاهیان تشکیل شود و برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی راهکارهای لازم ارائه شود.

بخشدار کهریزک افزود: در شرایط کرونایی، برنامه ریزی برای شاخص‌های ایجابی باید با تاکید بر سرمایه گذاری‌های اجتماعی باشد و دستگاه‌های مختلف باید در سطح بخش برنامه‌های خود را برای کاهش آسیب اجتماعی مشخص کنند.

بابایی با بیان اینکه فعالیت محلات آسیب‌پذیر بخش کهریزک باید به دقت پایش و رصد شود، گفت: هدف از این اقدام کاهش آسیب‌ها و تقویت فضای اجتماعی جامعه است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: