به گزارش خبرگزاری برنا تهران؛ دهیار قمصر بابیان اینکه مدیران ادارات مختلف باید در مقوله سلامت یاری‌رسان شبکه بهداشت و درمان باشند افزود: بحث سلامت تنها با همکاری تمامی ارگان‌ها و ادارات می‌تواند به سطح ایده آل و آنچه لایق مردم است نزدیک شود.

وی گفت: در راستای توصیه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا و در راستای حفظ سلامت اهالی برای مقابله با ویروس کرونا، از لحظات اولیه شیوع این ویروس اماکن عمومی و معابر،مبلمان شهری ، ایستگاهای تاکسی و اتوبوس و ...  شستشو،ضدعفونی و گندزدائی شدند.

یارمراد احمدوند ریئس شورای اسلامی قمصر نیز ضمن خیر مقدم به مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان روستا افزود: در این راستا، تلاشگران خدمات شهری و اجرائی دهیاری قمصر با برنامه ریزیهای صورت گرفته، فضاها و اماکن عمومی از جمله، ساختمان ها و مراکز خرید و خدماتی، پارک ها و مراکز تفریحی، ایستگاه های اتوبوس، ورودی مساجد، باکس های زباله و … را در سطح روستا بصورت گسترده ضد عفونی می کنند.

احمدوند در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: برای کاهش میزان آسیب پذیری مردم، رعایت نکات بهداشتی و حضور حداقلی در اماکن عمومی برای مقابله با این بحران است.

وی افزود: در حوزه خیرین نیز دهیاری قمصر یکی از دهیاری های پیشرو در بحث طرح‌های خیر ساز بخصوص خیرین سلامت بوده که خدمات بسیار خوبی در زمینه تهیه و توزیع پک های بهداشتی به خانواده های نیازمند ارایه شده و ما انتظار داریم که این خدمات خداپسندانه همچنان ادامه داشته باشد.

به گفته احمدوند، عملیات گسترده ی ضدعفونی اماکن عمومی تا عادی شده وضعیت بهداشت و رفع نگرانی مردم عزیز استمرار خواهد داشت

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: