به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ سرهنگ رضا ملوکی رئیس پلیس فتا شرق استان تهران درتشریح این پرونده اظهار داشت: در پی مراجعه یکی از شهروندان مبنی بر برداشت غیر مجاز از حساب بانکی‌اش، رسیدگی به این موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس‌فتا قرار گرفت.

این مقام انتظامی  گفت: بعد از اقدامات تخصصی و فنی‌مهندسی تیم کارشناسان پلیس فتا متهم مورد شناسایی قرار گرفت و در مواجهه با مستندات جمع‌آوری‌شده، لب به اعتراف گشود و به جرم خود اعتراف کرد. 

سرهنگ ملوکی به شهروندان توصیه کرد: شهروندان به هیچ عنوان کارت بانکی و اطلاعات حساب بانکی علی‌الخصوص رمز دوم کارت خود را در اختیار دیگران حتی آشنایان خود قرار نداده و نسبت به حفظ و نگهداری آن توجه لازم را داشته باشند و در صورت لزوم برای واگذاری کارت به اطرافیان خود در اولین فرصت نسبت به تغییر رمز اول و دوم کارت بانکی خود اقدام کنند.

رییس پلیس فتا شرق استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: هموطنان در صورت مواجهه با هرنوع مشکلی می‌توانند با مراجعه به پلیس فتا از مشاوره‌ها و راهنمایی‌های کارشناسان این پلیس در جهت رفع مشکلات احتمالی استفاده کنند و یا با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir  درخواست خود را ثبت نمایند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: