به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ سردار "کیوان ظهیری" با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس آگاهی در پی کسب اخبار و اطلاعاتی مبنی بر تولید کود و سموم کشاورزی غیر مجاز در شهرستان ملارد، موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: در این رابطه ماموران محل مورد نظر را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی به آنجا اعزام و در بازرسی از انبار 300 کیلوگرم سم فله آماده بسته بندی، 160 کارتن انواع سموم مختلف  آماده عرضه، دستگاه پرینت و تاریخ زن، دستگاه شیرینگ کن، دستگاه اتو، دستگاه درب زن آلومینیومی، ترازو دیجیتال، دستگاه همزن پودر و سموم، مخزن 200 و 400 لیتری لیبل تقلبی را کشف کردند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره اینکه کارشناسان ارزش این اقلام را 5 میلیارد ریال برآورد کردند، اظهار داشت:  در این رابطه یک نفر دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شد.

سردار ظهیری از تمامی باغداران و کشاورزان خواست: مواد مصرفی مانند سموم کشاورزی مورد نیاز خود را از فروشگاه های مجاز خریداری کنند و هرگونه خبر در رابطه با اقدامات غیرمجاز را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 یا نزدیکترین یگان انتظامی اطلاع دهند تا از اینگونه فعالیت های زیانبار برای کشاورزان جلوگیری شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: