به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ سجاد برنجی فرماندار شهرستان ملارد گفت : یکی از پیشرفته ترین مجموعه های تولید محصولات لبنی کشور توسط سرمایه گذار خصوصی در سال های گذشته در ناحیه صنعتی دهک شروع به عملیات عمرانی و نصب تاسیسات نموده بود، ولی متاسفانه  با  بیش از ۸۰ درصد پیشرفت به دلایلی چون  نوسانات ارزی ،بروکراسی اداری و... متوقف شده بود.

وی گفت : در ماههای گذشته  در راستای  مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان و استانداری تهران و‌ با  حداقل  ۶  بازدید  با حضور مسئولین کشوری و استانی از این پروژه و ۳ جلسه ستاد تسهیل  و سایر پیگیری های دکتر عسکری معاونت محترم اقتصادی استانداری تهران چندین مشکل این واحد تولیدی که در حوزه اعتبارات ، آب و مسایل حقوقی بود  برطرف گردید و تسهیلات مورد درخواست این شرکت واریز و تا پایان سال جاری یکی از کارخانجات پیشرفته  تولیدات لبنی کشور در شهرستان ملارد به  بهره‌برداری خواهد رسید.

برنجی افزود : فاز اول این مجموعه توان ایجاد بیش از ۶٠٠ نفر اشتغال به صورت مستقیم و سه هزار نفر به صورت غیرمستقیم را دارا خواهد بود و  تکنولوژی بکار رفته در این شرکت تولیدی برگرفته از آخرین تکنولوژی روز دنیا است و اعتبارات مورد نیاز است.

برنجی در پایان تاکید کرد: مجموعه فرمانداری ملارد با تمام توان حمایت از واحدهای تولیدی و پروژه های اشتغالزا را اولویت خود می داند.

 

 

 

خبرنگار: الهه حمزه ایی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: