به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ طی جلسه ای با حضور فخرالدین آئینه وند رئیس شورای شهر ملارد و عباس تیموری رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر از اداره بهزیستی شهرستان ملارد بازدید و از نزدیک در جریان نحوه خدمت رسانی و رعایت پروتکل های بهداشتی در این اداره قرار گرفتند.

داود خادم رئیس اداره ضمن تقدیر از همکاری اعضای شورای شهر با این اداره گفت : بهزیستی آمادگی لازم جهت برگزاری دوره ها و کارگاههای آموزشی مهارتهای زندگی و آموزشهای پیش از ازدواج با رعایت پروتکل های بهداشتی و تشکیل جلسات جهت عموم مردم ( حداکثر 10 نفر) در هر کارگاه را دارد.

در ادامه این جلسه آئینه وند مسائلی را در خصوص ساماندهی کارتن خوابها در سطح شهرستان مطرح و افزود: گذراندن دوره های آموزشی و کسب  مهارتهای فنی و حرفه ای پس از اتمام دوره ترک اعتیاد در مراکز از مسائل ضروریست که موجب اشتغال و بازگشت به خانواده و جامعه در این افراد میگردد.

در ادامه اعضای شورای شهر از حوزه های تخصصی ستاد اداره بهزیستی بازدید  و کارشناسان اورژانس اجتماعی توضیحاتی را در خصوص نحوه خدمت رسانی ،موضوعات تماسهای تلفنی با خط 123، پیگیری امور مربوط به کودک آزاری، همسر آزاری و ... را ارئه نمودند.

در پایان نیز مقرر گردید کارشناسان پیشنهادات خود را جهت کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی در شهرستان به اعضای شورای شهر اعلام نمایند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: