به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ مسعود مرسلپور با بیان این مطلب اظهار داشت: برای خودروهایی که این مصوبه را رعایت نکنند جریمه ۵ میلیون ریالی(۵۰۰ هزار تومانی) لحاظ خواهد شد.

وی با اشاره به افزایش شدت بیماری و قدرت بالای ابتلاء و انتقال ویروس کرونا به دیگران، تعداد زیاد بیماران بدحال در بیمارستانها و فوت نیمی از بیماران بستری در بخش icu بیمارستانها گفت: از مردم عزیز اسلامشهر درخواست دارم تا از هرگونه رفت و آمد با بستگان و اقوام، دورهمی های خانوادگی، شرکت در مراسم شادی و ترحیم و فاتحه خوانی بویژه خانواده هایی که فرزندان خردسال و یا پدر و مادر سالمند دارند خودداری کنند.

فرماندار اسلامشهر تصریح کرد: شهروندان از تردد بی مورد پیاده و یا خودرویی در معابر و خیابانهای شهرستان خودداری کنند. همچنین وسایط نقلیه عمومی از جمله اتوبوس ها و تاکسی ها باید از سوار کردن مسافران فاقد ماسک پرهیز کنند.

مرسلپور خاطر نشان کرد: برپایی هرگونه ایستگاه صلواتی برای توزیع شیرینی و شربت و همچنین تجمع جهت برپایی جشن ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) مطلقاً ممنوع بوده و با برگزار کنندگان اینگونه مراسم برخورد قانونی خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: