به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ داود خادم ضمن تشکر از تلاشها و همکاری مراکز در کنترل و پیشگیری از شیوع کرونا گفت : مراکز غیردولتی در خدمت رسانی به جامعه هدف سازمان همواره همراه و همقدم با بهزیستی بوده و تلاش خود را در جهت مرتفع کردن نیازهای این افراد نموده اند.

وی افزود: با توجه به اهمیت ارائه کامل خدمات توانبخشی به بیماران مراکز ، مدیران باید تلاش کنند کادر درمانی و مراقبتی بصورت 24 ساعته حضور داشته و بتوانند در مواقع بحران به بیماران یاری رسانند.

خادم با تاکید بر تهیه اقلام بهداشتی و مواد غذایی برای مدت زمان طولانی و نیز رعایت کلیه دستور العمل ها و پروتکلهای بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع بیماری کووید 19 در مراکز گفت: تاکنون در خصوص کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا اقدامات بسیار خوبی از سوی پرسنل مراکز صورت گرفته و کارشناسان حوزه تخصصی و مدیریت عملکرد نیز بصورت آنلاین و در مواقع ضروری بصورت حضوری بر عملکرد این مراکز نظارت دارند.

در ادامه مدیران مراکز مسائل و مشکلات خود را توضیح و در پایان مریم سلطانی معاون توانبخشی دستور العمل های جدید  و نکات مهم در خصوص پذیرش بیمار و رعایت مسائل بهداشتی با توجه به شرایط موجود را مطرح کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: