به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ در این مراسم آثار بادر نظر گرفتن ده شاخص هنری و فرهنگی داوری شده و به ده نفرهنرمندان برتر جوایز نفیس مادی و معنوی اعطا گردید.

شایان ذکر است آثار برگزیده از میان حدود۵۳اثر ارسال شده از سوی اساتید،دانشجویان ،کارمندان و فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی کل کشور که مخاطب این مسابقه بودند به دبیرخانه جشنواره ارسال ،که نهایتا هیات محترم داوران ۲۳اثر برجسته را به عنوان آثار منتخب به هیات داوران معرفی و هیات داوران ۱۰ اثر را به عنوان آثار برتر معرفی و شایسته تقدیر برگزیدند.

دکتر زهرا خلج دبیر اجرایی مسابقه گفت: هدف مسابقه تهیه کلیپ کوتاه دو دقیقه ای با گوشی همراه از فعالیتهای فردی و اجتماعی شرکت کنندگان در دوران شیوع ویروس کرونا عنوان شد. این مسابقه با هدف ارزیابی مسئولیت پذیری فردی و اجتماعی افراد نسبت به خود و جامعه در ایام شیوع کووید ۱۹ طرح گردیده و  موجب شد تا مخاطبین این مسابقه  این اهداف را دغدغه خود دانسته و راهکارهای خلاقانه برای کاهش آمار مبتلایان به مسئولین ارائه دهند.

دکتر زهرا خلج دبیر مسابقه ملی نگاه خدا در گفتگو با خبرنگارفرهنگی واحد شهر قدس اظهار کرد : برخی محتوای فیلم ها  درخصوص ،تولید ژل و بخورهای ضدعفونی ،کمک های مومنانه توزیع آن در سطح شهرستان قدس ، ضدعفونی عابربانک ها و مکانهای پرترددو معابرعمومی،تولید ماسک، ورزش،کتابخانه و ترویج فرهنگ آن،الگو برداری از طبیعت در تلاش جهت کاهش افسردگی، فعالیتهای ورزشی و فرهنگی با حفظ پروتکلهای اجتماعی و غیره می باشد.

خلج افزود: با توجه به اثر پربار مسابقه با ایجاد نشاط و پویایی و افزایش روحیه افراد در مقابله با بیماری کرونا دبیرخانه جشنواره برخی آثار منتخب از منظر هیات داوران را در صفحه هات مجازی از جمله صفحه اینستاگرام باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس برای داوری عموم نشر خوهد داد و کلیپ برتر از دید بیننده نیز به عنوان منتخب معرفی خواهد شد.

در پایان مسابقه جوایز بنفیسی به همراه لوح سپاس وتندیس  یادبود از باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس به برگزیدگان مسابقه ملی نگاه خدا ارسال شد

765555

65555

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: