به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ ابراهیم ذوالفقاریان با بیان اینکه هم اکنون ۷۵۹ دانش آموز تحت حمایت این نهاد در اداره کمیته امداد شهرستان ری هستند،گفت: در مرحله اول پرداخت کمک هزینه تحصیلی، ۳۵ میلیون تومان کمک هزینه برای ۳۵۰ دانش آموز تحت حمایت پرداخت شده است.

 رئیس کمیته امداد شهرستان ری، افزود: با تأمین اعتبار به زوددی برای سایر دانش آموزان نیز کمک هزینه تحصیلی واریز می شود.

 وی  به اجرای طرح مدارس همدل اشاره و بیان کرد:  ۷۰ دانش آموز با معدل بالای ۱۷ در قالب این طرح با همکاری آموزش و پرورش ناحیه یک و ناحیه دو شهرستان ری  برای تحصیل رایگان در مدارس غیرانتفاعی و هیأت امنایی ثبت نام کرده اند.

 ذوالفقاریان با بیان اینکه ۱۳ تبلت به دانش آموزان تحت حمایت اهداء شده است، افزود: این اقدام با همکاری حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین انجام شده است.

 رئیس کمیته امداد شهرستان ری  ادامه داد: با مشارکت خیران و حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین نیز ۱۰۰  بسته نوشت افزار و کیف مدرسه میان دانش آموزان تحت حمایت توزیع شده است.

 وی به برگزاری دور های آموزش خانواده به صورت غیرحضوری و آنلاین اشاره کرد و گفت: تاکنون ۲۵۶ مددجو از دوره های آموزش خانواده به صورت غیرحضوری بهره مند شده اند.

 ذوالفقاریان به اجرای طرح فلاح اشاره کرد و گفت: در ماه های محرم و صفر با همکاری خانواده های تحت حمایت ۳۵ مورد طرح فلاح به منظور تقویت دین باوری مددجویان و ارتقاء سطح معلومات و معارف دینی برگزار شده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: