به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ هادی حسن مصفا ضمن تشکر از کمک های حامیان به خانواده های تحت حمایت، گفت: کمک های مادی و معنوی حامیان به خانواده های تحت حمایت تأثیر بسزایی در توانمندسازی آنها دارد.

رئیس کمیته امداد شهرستان ملارد، با اشاره به کمک ۲۵ میلیون تومانی حامی طرح محسنین برای تأمین ودیعه مسکن یک خانواده چهارنفره که به علت بیماری سرپرست خانواده تحت حمایت این نهاد هستند،افزود: این حامی همچنین متعهد شد ماهیانه مبلغ ۲۰۰ هزار تومان اجاره مسکن این خانواده را به مدت یک سال واریز نماید.

وی ادامه داد: اهداء یک دستگاه بخاری گازی، یخچال ، تلویزیون و سبد کالا حاوی مواد غذایی از دیگر کمک های این حامی طرح محسنین به خانواده فرزند معنوی اش بود.

هادی حسن مصفا با بیان اینکه این حامی سه سال است همکاری خود را در قالب طرح محسنین با حمایت مادی و معنوی از یک فرزند آغاز کرده است، بیان کرد: این حامی علاوه بر کمک های تعهد شده ، در طول سال و به مناسبت های مختلف ملی و مذهبی کمک های خود را به این نهاد اهداء می کند.

رئیس کمیته امداد شهرستان ملارد،یادآور شد: نیکوکاران می توانند برای کمک به تأمین سرپناه مناسب ،انجام خدمات عمرانی در بخش های خرید، ساخت مسکن با حضور در دفتر کمیته امداد شهرستان ملارد کمک‌های خود را به دست خانوارهای نیازمند برسانند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: