به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ عیسی فرهادی اظهار داشت: اعضای هیات اجرایی مرکز حوزه انتخابیه تهران با رای و نظر 30 نفر از معتمدین شهر تهران که به تائید شواری نگهبان و هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان تهران رسیده است انتخاب و تعیین شده اند.

فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران گفت :بر اساس سوابق و تجربه، اعضای هیات اجرایی انسان های مومن و متعهد بوده و با حضور اعضای اداری عضو هیات اجرایی که شامل معاون دادستان عمومی و انقلاب تهران، مدیرکل ثبت احوال استان تهران و مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران می باشند کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبین عضویت در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران و اولین میان دوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را طی جلسات و ساعات متعدد بدون هیچ گونه وابستگی سیاسی و با رعایت قوانین و مقررات و رافت اسلامی انجام داده اند. و در انتخابات سال 1394 ، 1396 و 1398 هم عملکرد قابل تقدیری از خود به یادگار گذاشته اند.

وی تصریح کرد :در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران بیش از 2600 نفر داوطلب ثبت نام کرده اند که کمتر از 6 درصد داوطلبین به استناد مواد قانونی و مستندات موجود رد صلاحیت شده اند و این عدد در داوطلبین عضویت در اولین میان دوه ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به کمتر از 4 درصد میرسد و این قبیل از اظهارات افراد در خصوص عملکرد هیات اجرایی مرکز حوزه انتخابیه تهران و وزارت محترم کشور از سر بی اطلاعی و عدم آگاهی به فرایندهای انتخابات می باشد که عجیب هم به نظر نمی رسد.

وی افزود :وزارت کشور به عنوان متولی اصلی برگزاری انتخابات در کشور همه تلاش و توان خود را بر اجرای قانون توسط هیات های اجرایی گذاشته است و اعتقاد ما بر این است که این هیات اجرایی می بایست مورد تقدیر و تشکر قرار بگیرد و همه افراد می بایست در برابر قانون مطیع باشیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: