به گزارش خبرگزاری برنا ؛ انوشیروان محسنی بندپی به مناسبت روز کارگر پیام تبریکی صادر کرد؛ متن پیام به این شرح است:

«العِبادَةُ سَبعُونَ جُزء افضَلُِها طَلَبُ الحَلالِ» عبادت هفتاد جزء است که بهترین آن، کوشش در به دست آوردن مال حلال است. پیامبر اکرم(ص)

کارگران به عنوان ارزشمندترین قشر و سودمندترین گروه در جامعه نقش مهم و بی بدیلی در به گردش درآوردن چرخ های عظیم صنعت، توسعه و شکوفایی اقتصادی کشور ایفا کرده و ستون فقرات توسعه درون زا و پایدار و شاکله اصلی رونق و جهش تولید هستند.

در شرایط حساس کنونی که پویایی تولید و شکوفاسازی اقتصاد ملی درگیر تحریم‌ها و توطئه‌های دشمنان شده، جامعه فهیم کارگری نیز اولویت اساسی کشور محسوب می‌شود و می‌کوشد تا با اراده سترگ و پرامیدتر از همیشه، راه پرافتخار گذشته را ادامه داده و به بهترین شکل نقش خود را در راه تحقق شعار سال و بی‌اثر ساختن تحریم‌های ظالمانه ایفا کند.

همچنین در شرایطی که برای دومین سال متوالی شرایط شیوع بیماری کرونا، فعالیت‌های اقتصادی را متاثر ساخته، اما کارگران با تلاش و ایثار خود اجازه نداده‌اند چرخ‌های تولید متوقف و کشور دچار کمبود شود.

اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن روز کارگر در سالی که با تدبیر مقام معظم رهبری سال تولید، مانع زدایی ها، پشتیبانی ها نامگذاری شده و در آستانه شب های با فضیلت قدر، از همه کارگران عزیزی که بار سنگین تولید، توسعه و پیشرفت کشور را به دوش می کشند به ویژه کارگران سختکوش و بزرگوار استان تهران، از صمیم قلب و در کمال تواضع تجلیل کنم؛ امید که با همت مضاعف کارگران و تلاش مسئولان شاهد موفقیت ایران اسلامی در عرصه های جهانی باشیم.

انوشیروان محسنی بندپی

استاندار تهران

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: