به گزارش خبرگزاری برنا از تهران؛ انوشیروان محسنی بندپی همزمان با روز معلم از تعدادی معلمان نمونه شهر و شهرستان های استان تهران با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار و مدیران کل آموزش و پرورش شهر و شهرستان های استان در محل استانداری تهران تجلیل شد.

همچنین محسنی بندپی در پیامی ضمن گرامیداشت شب های قدر و لزوم بهره گیری از فضلیت شب های قدر با اشاره به نقش معلمان در عرصه تعلیم و تربیت گفت: معلمان در عرصه های مختلف انقلاب نقشی مهم و تاثیر گذار داشته و حامی و پشتیبان نظام اسلامی بوده و هستند.

در ادامه این پیام آمده است: مصداق بارز این مساله حضور آنها در دوران طلایی هشت سال دفاع مقدس است که در کنار پرداختن به امر مهم تعلیم و تربیت، از خاک میهن انقلاب اسلامی ایران نیز دفاع و حراست کردند.

امروز نقش معلمان در جبهه فرهنگی مهم و مشابه دوران دفاع مقدس است؛ لذا باید ترویج ارزش های اسلامی را به دانش آموزان در کنار تعلیم و تربیت در دستور کار قرار دهند؛ ضمن اینکه در شرایط شیوع کرونا نقش معلمان در تعلیم و تربیت نسل آینده از طریق فضای مجازی دو چندان می شود.

استاندار تهران با قدردانی از زحمات معلمان و تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت ابراز امیدواری کرد که با همکاری مردم و مسئولان و با مدیریت بیماری کرونا و واکسیناسیون گسترده شاهد حضور دانش آموزان و معلمان در فضای مدرسه باشیم.

 

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: