به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛  نصراله آبادیان گفت: به مناسبت فرا رسیدن 12 ژوئن روز چهانی مبارزه با کار کودکان و هم زمانی آن با ولادت حضرت معصومه (س) ، ویژه برنامه ای  با حضور دخترانی که در" مرکز کاهش آسیب اجتماعی  پرتو" توسط شهرداری منطقه11 توانمند شده اند؛ برگزار خواهد شد.

آبادیان با  بیان این که هدف از اجرای این مراسم تشویق و حمایت از توانمند سازی کودکان و نوجوان در مرکز پرتو منطقه11 تهران است ؛ افزود: بیش از 15 نفر از دخترانی که پیش تر با عنوان کودک کار و خیابان فعالیت داشتند و در معرض آسیب های اجتماعی بودند، پس از شناسایی در مرکز پرتو مشغول به فعالیت شده و  با آموزش و گذراندن دوران های تخصصی، توانمند سازی شدند و این تعداد که بالای 15 سال سن دارند در این مرکز به عنوان کارشناس اپراتور پاسخگویی مشغول به کار هستند.

او ادامه داد: برای تشویق و حمایت از دختران بالای 15 سال در معرض آسیب که در مرکز پرتو با حمایت شهرداری توانمند و شاغل شدند، به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س ) و هم زمانی آن با روز جهانی مبارزه با کار کودکان، مراسمی با حضور کودکان کار و مدیران شهری برگزار خواهد شد.

به گفته شهردار منطقه 11 این مراسم روز 22خرداد از ساعت 10 صبح تا 12با سخنرانی روان شناسان حوزه کودک و اهدای جوایز و برنامه های نشاط انگیز در مرکز پرتو این منطقه برگزار خواهد شد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: