پیام تبریک فرماندار ملارد به مناسبت فرارسیدن نهم اردیبهشت روز شوراها

جابر کریمی گفت، شوراهای اسلامی به عنوان نهادی برآمده از رای مستقیم مردم نشان دهنده حاکمیت مردم سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و می تواند نقش بسزایی در استمرار و حرکت رو به رشد کشور داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری برنا تهران، فرماندار ملارد به مناسبت فرارسیدن نهم اردیبهشت روز شوراها پیام تبریکی را صادر کرد.

 متن پیام و جابر کریمی بدین شرح است:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

شوراهای اسلامی به عنوان نهادی برآمده از رای مستقیم مردم نشان دهنده حاکمیت مردم سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و می تواند نقش بسزایی در استمرار و حرکت رو به رشد کشور داشته باشد.

 تاسیس نهاد مردمی شوراها یکی دیگر از برکات ارزشمند انقلاب اسلامی است تا مردم در فرآیند اداره امور جامعه نقش و مشارکت بیشتری داشته باشند.

 به یقین تعامل و مشارکت آگاهانه شوراهای اسلامی شهر و روستا با مسئولین اجرایی در شهرستان ملارد در جهت تحقق سیاست های دولت مردمی سیزدهم راه گشا و بنیادین خواهد بود و می‌تواند زمینه را برای توسعه و پیشرفت شهرستان فراهم نماید. 

اینجانب فرارسیدن نهم اردیبهشت سالروز تاسیس شورای اسلامی را به اعضای محترم شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان ملارد تبریک عرض نموده و امیدوارم در سالجاری باهمراهی همه عزیزان در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری ( مدظلله العالی) و سیاست های دولت مردمی سیزدهم در خدمت به مردم شریف شهرستان ملارد بیش از گذشته فعال بوده و حرکت در مسیر رشد و پیشرفت شهرستان ملارد با شتاب بیشتری ادامه یابد.

وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى

انتهای پیام/

 

 

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار تهران

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار تهران

  اخبار برگزیده