درمانگاه خیریه امام علی (ع) نیازمند حمایت خیرین

درمانگاه خیریه امام علی (ع) نیازمند حمایت خیرین

مدیر عامل انجمن بیماران خاص شهرستان قدس از تجهیز بخش پیوند ،دیالیز و تالاسمی و هموفیلی درمانگاه و خیریه امام علی (ع) قدس تا پایان سالجاری خبر داد و گفت این درمانگاه نیازمند حمایت خیرین است.

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران؛ محمدی صفا مدیرعامل  درمانگاه و خیریه امام علی(ع) و مدیر عامل انجمن بیماریهای خاص شهرستان قدس در جمع خبرنگاران گفت : از  سال ۷۹ این انجمن شروع به فعالیت کرد در سال ۸۴  برنامه ریزی کردیم بخش دیالیز راه اندازی شود که به همت شورا و شهرداری سالن فروشگاه رفاه به این انجمن اختیار تام داد که به بخش دیالیز و درمانگاه تبدیل شود.

وی افزود:  به دلیل تخریب و آسیب‌های جدی که در سال 98 به مرکز خیریه دیالیز رسید، بیماران برای دیالیز به حاشیه های شهر ارجاع داده شدند، آن زمان یک مجوز سه ماه برای ادامه کار داده شد اما متاسفانه به دلیل اینکه با هیچ بیمه ای قرار داد نداشت به اجبار دوباره تعطیل شد.

مدیرعامل انجمن بیماران خاص شهرستان قدس  ادامه داد: با پیگیری هایی که از طریق معاونت انجام شد و از سال 1400 با پروانه دائمی دوباره آغاز به کار کردیم، و تجهیزات ، دارو و پزشک در اختیار بیماران قرار دادیم و به آنان خدمت رسانی صورت گرفت.

همچنین درمانگاه خیریه  امام علی به لطف کمک های مردمی، تلاش می کند بیماران نیازمند که به درمان و داروی مناسب دسترسی ندارند را تحت پوشش قرار داده و حمایت کند.

وی گفت : تجهیزات بخش پیوند, تالاسمی و هموفیلی در پایان ساخت پلی کلینیک تخصصی امام(ع) تهیه خواهد شد و بیماران سرویس دهی خواهد کرد.

محمدی صفا  در پایات گفت: حدود ۱۴۰۰ نفر بیمار تحت پوشش انجمن هستند که ۷۶۰ نفر بیمار سرطانی و ۹۰ بیمار دیالیزی را شامل می شود. 

خبرنگار: سیدعلیرضا کیایی

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار تهران

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار تهران

    اخبار برگزیده