علیرضا دبیر: ورزش پایتخت الگوی کشور است

علیرضا دبیر: ورزش پایتخت الگوی کشور است

رییس فدراسیون کشتی اظهار کرد: ورزش تهران الگوی کشور است و همانند گذشته طلایی‌های زیادی را باید در المپیک داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری برنا از  استان تهران، رییس فدراسیون کشتی در مراسم تجلیل از مدال‌آوران تهرانی در المپیک و پارالمپیک توکیو، بازی‌های کشورهای اسلامی قونیه و سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور، که با حضور محسن منصوری استاندار تهران، علی جوادی مدیرکل ورزش و جوانان استان و جمعی از روسای هیئت‌های ورزشی در سالن شهید بهشتی اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد، گفت: ورزش تهران الگوی کشور است و همانند گذشته طلایی‌های زیادی را باید در المپیک داشته باشد.

وی در ادامه افزود، علی جوادی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران را فردی زحمت کشیده می‌دانم که تهران را به خوبی می‌شناسد. او تمام قد پای کشتی ایستاد و سالن هفت تیر را برای تهران حفظ کرد.

علیرضا دبیر تاکید کرد: ورزش تهران نیاز به کمک استاندار تهران دارد و اگر قرار است ورزش تهران جان بگیرد، استانداری باید کمک کند. مهم‌ترین کمکی که می‌تواند استانداری داشته باشد این است که سالن‌های ورزشی تهران را اجاره ندهد. با اجاره دادن سالن‌ها، ورزش تهران در حال نابود شدن است.

رییس فدراسیون کشتی با اشاره به اینکه اگر فردی موفق باشد نیاز به چهار فاکتور دارد (خطاب به نوجوانان و جوانان المپیاد) تصریح کرد: یک آدم موفق نباید استثنایی باشد باید پشتکار داشته باشد. در این ارتباط چهار فاکتور مهم از جمله پشتکار، دعای خیر پدر و مادر، استجابت از اهل بیت (ع) و خط قرمزتان گناه باشد نه حرف مردم را انجام دهید.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار تهران

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار تهران

    اخبار برگزیده