پرداخت بیش از ۴ میلیارد ریال کمک درمانی و معیشتی به نیازمندان طی سه ماه گذشته

پرداخت بیش از ۴ میلیارد ریال کمک درمانی و معیشتی به نیازمندان طی سه ماه گذشته

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پاکدشت گفت: طی سه ماه گذشته بیش از ۴ میلیارد ریال برای کمک های حمایتی و درمانی به بیماران نیازمند اختصاص یافته است.

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران، صفرعلی حسین آبادی در گفت‌وگو با برنا اظهار داشت: توسعه و ترویج خدمات بشردوستانه توسط جمعیت هلال احمر بسیار با اهمیت است که در این راستا نسبت به تشکیل پرونده‌های حمایتی افراد بی بضاعت و مددجویان نیازمند و کمک به آنها اقدام شده است.

وی افزود: در سه ماه پایانی سال در قالب خدمات حمایتی بیش ۱۰۰ فقره کمک هزینه تامین سبد معیشتی در محلات کم برخوردار و بیش لز ۳ میلیارد ریال کمک هزینه درمان به بیماران نیازمند و خاص که توان تامین هزینه‌های درمانی خود را نداشته اند اختصاص یافت.

حسین آبادی اضافه کرد: با نزدیک شدن به ایام نوروز و در راستای حمایت از دانش‌آموزان و کودکان نیازمند، بی سرپرست و یا بد سرپرست لباس نو به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال تهیه و اهدا شد.

وی هلال احمر را حلقه اتصال بین نیازمندان و توانمندان عنوان کرد و افزود: داوطلبان جمعیت هلال احمر در واقع حلقه اتصال توان توانمندان برای رفع نیاز نیازمندان هستند و برای ترویج فرهنگ بشردوستی و کمک به همنوعان خود ایثارگرانه تلاش می کنند و خیرین می‌توانند در هر شغل و حرفه‌ای یاری رسان همنوعان خود باشند.

 

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار تهران

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار تهران

    اخبار برگزیده