به گزارش سرپرستی خبرگزاری برنا از تهران؛ مسابقات رشته تراپ مردان در دو روز و در ۵ راند برگزار شد که در هر راند به ۲۵ هدف شلیک شد و در نهایت ۶ نفر برتر از مجموع امتیازات کسب شده براساس حداکثر امتیاز ۱۲۵ وارد فینال گردیدند.

بر اساس این گزارش در پایان راند پنجم 6 ورزشکار برتر (علی حافظی با امتیاز ۱۱۸ از تهران، مهدی اکبری با امتیاز ۱۱۳ از اصفهان، بابک یگانه با امتیاز ۱۱۱ از تهران ، مسلم میر محمدی با امتیاز ۱۱۱ از کرمان، رضا آقاجانی با امتیاز ۱۱۰ از گیلان و سید مجتبی میر امینی با امتیاز ۱۰۵ از مازندران ) به فینال این رقابتها راه یافتند.

در ادامه این رقابتها در مرحله فینال علی حافظی از تهران به مقام سوم رسید و پس از مسلم میرمحمدی و رضا آقا جانی ایستاد ، بابک یگانه نیز جایگاه ششم را از آن خود کرد.

همچنین در بخش تیمی تراپ مردان تیم تهران با امتیاز ۳۳۳ در سکوی اول ایستاد ، تیم اصفهان با امتیاز ۳۱۵ جایگاه دوم را از آن خود کرد و تیم کرمان با امتیاز ۳۰۵ در مکان سوم این رقابتها جای گرفت.

گفتنی است بابک یگانه ، علی حافظی و علی قادریان به سرپرستی مهدی کشوریان اعضای تیم  تراپ تهران را تشکیل می دهند.

دهمین دوره مسابقات اهداف پروازی قهرمانی کشور از ۱۲ لغایت ۱۶شهریور ماه به مدت ۴ روز و در رشته تراپ، تراپ دوتایی و اسکیت در سایت اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.