به فرماندار خبر گزاری برنا از غرب تهران، خطیبی فرماندار شهرستان قدس همزمان با فرا رسیدن عید نوروز پیامی را صادر کرد.

بسم الله الرّحمن الرّحیم

یا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللّیل و النّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال.

بهار یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست، فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند. 

نوروز حلقه پیوند بین میراث فرهنگ و تمدن ایران زمین با دین مبین اسلام است که واژه هایی چون صله ارحام، تفکر، نوآوری، سر زندگی، پاکی ، نظافت و تعاملات اجتماعی را معنا و مفهوم می بخشد و نوروز فرصتی است برای پناه بردن به دامن طبیعت و اینکه در اسرار آفرینش تامل و تعمق کنیم.

اینجانب بر خود لازم می دانم سال جدید را به  تمام هموطمنان ، بخصوص خاوائاده های معظم شهداء،ایثارگران و شهروندان فهیم شهر ستان ملارد تبریک عرض نمایم و امیدوارم سال 95برای  تک تک عزیزان سالی همراه با لحظات خوش در کنار خانواده های محترمشان بوده و کشور عزیزمان در تمامی عرصه های داخلی و بین المللی پیروز و از انتخابات دور دوم دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این شهرستان سربلند بیرون آید.

در پایان از خدای رحمان طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) و توفیق تحقق اهداف دولت تدبیر و امید برای رئیس جمهور محترم مسئلت نموده ، امیدوارم با همّت و تلاش مسئولان محترم شهرستان ملارد ، سال جدید منشا ارائه خدماتی ارزنده و شایسته باشد . ان شا الله