به گزارش خبر گزاری برنا در تهران، شهردار قدس ضمن تبریک روز شوراها در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: شوراهای اسلامی شهر و روستا را پارلمان محلی و زبان گویای توده‌های مردم برشمرد و عنوان کرد: طبق اصل صدم، شوراها برای تسریع در پیشبرد برنامه‌های اجتماعی، اقتصادی، عمرانی، بهداشتی، ‌فرهنگی، آموزشی و سایر امور رفاهی تشکیل شده‌اند.

محمد صادق کولیوند ادامه داد: مردم سالاری دینی همین است که تمامی تصمیم گیری ها در این کشور بر اساس خواسته مردم بوده و هست و پایه های ساختار سیاسی دولت در سایه حمایت و پشتیبانی مردم است و شوراها نیز بعنوان نمایندگان مردم که توسط خود این عزیزان انتخاب شده اند یکی از نمادهای اصلی مردم سالاری دینی در کشور هستند.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی، نقش اساسی در تصمیم گیری ها و قانون گذاری ها در کشور دارد و کسانی که در این تصمیم گیری موثرند، می بایست دغدغه رفع مشکلات مردم و تلاش برای توسعه کشور را داشته باشند.

شهردار قدس تصریح کرد: مجلس مهم است و انتخابات آن هم اهمیت دارد. نظام مردمسالاری به جامعه نقش تعیین کننده داده است و باید با حساسیت حضور یابیم، انتخابات هم که یکی از مهمترین نمادهای مردم سالاری است و ما نیز موظیفیم در این انتخابات که نقش موثری در تعیین سرنوشت خود و کشورمان دارد حضور حداکثری داشته باشیم.

محمد صادق کولیوند خاطر نشان کرد: عرصه انتخابات نمایش حضور و اقتدار ملی ما ایرانیان است که حضور پررنگ در آن میتواند توطئه های دشمنانی را که همواره به دنبال ضربه زدن به نظام جمهور