به گزارش خبر گزاری برنا در غرب تهران، خدابخش محمدزاده‌پودینه در حاشیه بازدید اعضای شورای اسلامی شهر قدس از سومین نمایشگاه قرآن شهرستان قدس ضمن آرزوی قبول طاعات و عبادات همه روزه‌ داران اظهار کرد: به کارگیری مفاهیم قرآنی در زندگی اجتماعی انسانها نقش مؤثری را ایفا می‌کند.

وی افزود، قرآن عظیم‌ترین و کامل‌ترین منبعی است که گیرنده مفاهیم و ارزش‌های متعالی است.

رئیس شورای اسلامی شهر قدس بیان کرد: زندگی اجتماعی و شهری در پرتو آشنایی هرچه بیشتر به مفاهیم و آموزه‌های قرآنی و عمل به آنها می‌تواند بسیاری از مسائل و مشکلات اجتماعی موجود را بهبود دهد.

محمد زاده پودینه تصریح کرد: در این راستا شورای اسلامی شهر و شهرداری قدس در ماه رمضان، ماه بهار قرآن با همکاری مسؤولان شهرستان در عملیاتی‌سازی و نهادینه کردن آموزه‌های قرآنی در اشکال مختلف همچون نمایشگاه، مسابقات قرآنی، جزءخوانی قرآن و محافل قرآنی در مساجد شهر اقدامات بسیاری را انجام داده است.

وی  هدف از برگزاری این نمایشگاه شناخت و مفاهیم قرآنی عنوان کرد و تأکید کرد: به کارگیری مفاهیم قرآنی در زندگی اجتماعی نقش مؤثری را ایفا می‌کند.

رئیس شورای اسلامی شهر قدس در پایان متذکر شد: امیدواریم در مدت برگزاری، این نمایشگاه مورد استقبال گرم شهروندان عزیز قرار گیرد.

لازم به ذکر است که در این نمایشگاه عرضه قرآن و کتب مذهبی کودک و نوجوان، فعالیت‌های هنری با موضوع قرآن و عترت، ترویج احکام و مباحث قرآنی، نشریات قرآنی، مسابقات قرآنی و هنری کودکان و نوجوانان، برگزاری محفل انس با قرآن و تجلیل از خادمان قرآنی برگزار صورت می‌گیرد .

خاطر نشان میگردد، علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 16 تا 21 تا پنجم تیر ماه با مراجعه به فرهنگسرای قرآن و عترت واقع در بلوار مصلی از این نمایشگاه دیدن کنند

 

بازدید اعضای شورای اسلامی شهرقدس از نمایشگاه قرآنی بازدید اعضای شورای اسلامی شهرقدس از نمایشگاه قرآنی بازدید اعضای شورای اسلامی شهرقدس از نمایشگاه قرآنی بازدید اعضای شورای اسلامی شهرقدس از نمایشگاه قرآنی بازدید اعضای شورای اسلامی شهرقدس از نمایشگاه قرآنی بازدید اعضای شورای اسلامی شهرقدس از نمایشگاه قرآنی بازدید اعضای شورای اسلامی شهرقدس از نمایشگاه قرآنی بازدید اعضای شورای اسلامی شهرقدس از نمایشگاه قرآنی بازدید اعضای شورای اسلامی شهرقدس از نمایشگاه قرآنی بازدید اعضای شورای اسلامی شهرقدس از نمایشگاه قرآنی