به گزارش سرپرستی خبر گزاری برنا در استان تهران، هشتمین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهرقدس  با محوریت موضوع برگزاری مراسم احیاء وعزاداری در شبهای قدر برگزار شد.

برپایه این خبر بتول مری، رئیس کمیسیون ضمن تاکید به اهمیت موضوع شهادت و ایثار در جامعه اسلامی ، ضرورت برگزاری برنامه های فرهنگی را در جوار مزار شهدای گمنام دارای ویژگی های عمیق و موثری دانستند که منشا امید و حرکت انقلابی در جوانان خواهد بود.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهرقدس دربخش دیگر صحبتهای خود ، حرکت خود جوش و سازنده جوانان شهر را در مشارکت معنوی و مادی در هیئت خادمین شهدای گمنام ستودند و همراهی مجموعه های خدمات رسان را به این عزیزان در برگزاری برنامه های معنوی و مذهبی خواستار شدند.

لازم بذکر است طی مصوبه کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا که در صحن علنی جلسه رسمی نهایی گردید، مقرر شد تا سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قدس ، با تمام امکانات و توان خود در برگزاری مراسم شبهای قدر در کنار جوانان هیئت خادمین شهدای گمنام ، مساعدت و همراهی نماید.

یاد آور می گردد در سنوات گذشته نیز شورای اسلامی شهر از برگزاری برنامه های فرهنگی مذهبی هیئت مذکور در مناسبتهای مختلف حمایت کرده و در کنار دیگر مجموعه های فعال شهر مانند: دفتر امام جمعه محترم ، سپاه پاسداران شهرستان ،اداره تبلیغات اسلامی و... با تصویب مساعدتهای مختلف ، شهرداری و سازمان فرهنگی را ملزم به کمک و مساعدت به این هیئت کرده است

مری در پایان جلسه از شهرداری قدس خصوصا مدیریت و پرسنل سختکوش سازمان فرهنگی ورزشی که بازوی قوی اجرایی در برگزاری  تمام برنامه ها در مناسبتهای مختلف بوده اند و باادارات و نهادهای مختلف شهر همکاری سازنده و در خور تحسین داشته اند تقدی و تشکر کردند.