به گزارش خبر گزاری برنا در تهران، سردار "محسن خانچرلی" گفت: انتخابات 29 اردیبهشت ماه به زودی کلید خواهد خورد و پلیس امنیت آن را در دست دارد.

وی افزود: تمام پیش بینی های لازم برای مقابله با هر گونه تهدید در خصوص برگزاری انتخابات توسط پلیس اندیشه شده است.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران تصریح کرد: پلیس بر اساس وظیفه ذاتی خود حفظ امنیت انتخابات را بر عهده دارد و با آمادگی کامل، این ماموریت را در کنار ماموریت های دیگر انجام می دهد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران ادامه داد: وظیفه نیروی انتظامی بدور از هرگونه جناح‌بندی سیاسی، برقراری نظم و امنیت انتخابات است و پلیس در این رسالت بزرگ با تمام وجود و از توان همه پرسنل خود استفاده خواهد کرد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: انتخابات صحنه تبلور عشق مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و جلوه ای از ارادت ملت مسلمان به آرمان های امام خمینی (ره) و شهیدان انقلاب اسلامی است که با لبیک به فرمان ولی فقیه زمان به حماسه ای بزرگ تبدیل می شود.  

سردار خانچرلی در پایان گفت: نیروی انتظامی بدون توجه به حزب و جناح و طرفداری از کاندیدای خاص، در عرصه حاضر است و هرگز به دشمنان و سودجویان اجازه نخواهد داد خللی در روند اجرای سالم و مطلوب فضای انتخابات وارد شود و امیدواریم مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی بار دیگر حضور پررنگ خود را در پای صندوق های اخذ رای نشان دهند تا برگ زرین دیگری به افتخارات این کشور افزوده شود.