به گزارش خبر گزاری برنا در تهران، سرهنگ "مهدی سرپناه در گفتگو بابرنا در  گفت: وظیفه هر ایرانی است که با حضور در این عرصه مشارکت،پاسخ کوبنده ای به دشمنان کشور دهد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه انتخابات امن و سالم از ماموریت های مهم و حساس پلیس است، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با برنامه ریزی دقیق و منسجم برای رسیدن به این امر تلاش می کند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: انتخابات علاوه بر نشان دادن عزم ایستادگی مردم در راه انقلاب، تسلیم نشدن در برابر بیگانگان را به جهان نشان خواهد داد.

سرهنگ سرپناه بیان داشت: با توجه به اینکه در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری هستیم و در همین راستا و با توجه به اهمیت موضوع، پلیس استان با استفاده از توان تمامی یگان‌ها، زمینه لازم را برای برقراری امنیت مناسب برای برگزاری انتخابات سالم فراهم کرده است.

وی خاطر نشان کرد: تمام توان مان را به ‌کار گرفته ایم تا بتوانیم انتخابات را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم زیرا بر این باوریم که تامین امنیت انتخابات شور و شکوه حضور و اتحاد مردم را در صحنه های مختلف سیاسی کشور به رخ جهانیان می کشد.

این مقام انتظامی ادامه داد: حفظ نظم و امنیت و آرامش جامعه امروز از حساسیت ویژه برخوردار بوده و به لطف الهی ، مردم همواره خود تامین کننده اصلی آرامش و امنیت انتخابات هستند و پلیس نیز به عنوان خدمت گزار مردم تمام امکانات را برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور فراهم ساخته است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران در پایان گفت: از سوی دیگر، بسط و گسترش بصیرت مردمی،صبر و استقامت،ایمان و اعتقاد مردم و وحدت ملی، نویدبخش یک انتخابات پرشور است و یک باردیگر در این روز شاهد حضور غرورآفرین مردم در پای صندوق های رای هستیم.