به گزارش خبرگزاری برنا از استان تهران، مسعود مرسلپور در این خصوص اظهار داشت: مهلت قانونی فعالیت تبلیغاتی داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا صبح روز پنج شنبه پایان می رسد، ولی متاسفانه با توجه به تذکرات مکرر ستاد انتخابات شهرستان قرچک، برخی کاندیداها اقدام به تخلفاتی در تبلیغات کردند.

وی افزود: بنرها و پوسترهای بیشماری که خارج از قانون تبلیغات انتخابات در سطح شهرستان نصب شده بود، توسط کمیته امحاء ستاد انتخابات جمع آوری شد.

فرماندار و رییس حوزه انتخابیه شهرستان قرچک تاکید کرد: طبق ماده ۶۱ آیین نامه اجرای انتخابات هرگونه نصب عکس، پوستر، بنر و پلاکارت های تبلیغاتی در معابر عمومی، دولتی و شخصی ممنوع بوده و کمیته امحاء نسبت به جمع آوری بنرها و پوسترهای غیر مجاز اقدام خواهد کرد.

مرسلپور با بیان اینکه آسیب رساندن به اموال عمومی و شخصی شهروندان از سوی نامزدهای انتخابات کار پسندیده ای نیست، گفت: برخی افراد با وجود دریافت تذکرهای قبلی مرتکب برخی تخلفات شده اند که در جلسه مشترک اعضای ستاد پیشگیری از جرایم  ستاد انتخابات شهرستان قرچک مطرح شد و به کمیته امحاء دستور حذف آثار این قانون شکنی ها داده شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات بسیار حائز اهمیت است و با حضور پرشور و باشکوه در انتخابات 29 اردیبهشت به دشمنان ایران اسلامی نشان خواهیم داد که همچنان به انقلاب اسلامی و آرمان های امام(ره)، شهدا و مقام معظم رهبری پایبند هستیم.