به گزارش خبر گزاری برنا در تهران، علیرضا مهدوی شاهرودی مشاور و مدیرکل حوزه استاندار و مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران به همراه مصطفی رهگذر معاون تشریفات اداره کل روابط عمومی استانداری به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی به صورت سرزده از فرمانداری و ستاد انتخابات شهرستان پیشوا بازدید کرد.

 

مهدوی شاهرودی بیان داشت: در بازدیدی که از کمیته های ستاد انتخابات شهرستان پیشوا انجام شد از نزدیک در جریان فعالیت های این ستاد قرار گرفتیم که این تلاش ها جای تقدیر دارد.

 

وی فعالیت ستاد انتخابات پیشوا را مثبت ارزیابی کرد و گفت: تاکنون رویکردها و فعالیت های برنامه ریزی شده  این ستاد به صورت منظم و بر طبق برنامه زمانبندی شده وزارت کشور پیش رفته است و با تداوم آن،  به طور حتم شاهد انتخاباتی قانونمند و پرشور در این منطقه خواهیم بود.

 

مهدوی شاهرودی به نقش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات اشاره کرد و گفت: این کمیته وظیفه خطیری را در انعکاس عملکرد و فعالیت های انتخابات و زمینه سازی برای حضور گسترده مردم بر عهده دارد.

 

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان تهران گفت: کمیته اطلاع رسانی با شکل‌دهی و جهت‌دهی باورها، نگرش و افکار جامعه، می تواند مسیر حرکت مردم را به سمت  سوی انتخابی آگاهانه و در مسیر پیشرفت و تعالی کشور سوق دهد.

 

مدیرکل روابط عمومی استاندار تهران به روز ارتباطات و روابط عمومی اشاره کرد و ضمن تبریک این روز به اهالی این حوزه افزود: روابط عمومی، حوزه ای دشوار، حساس و بسیار مهم است که خوشبختانه در دولت تدبیر وامید، تلاش های فراوانی در تبیین جایگاه واقعی آن صورت گرفته است.

 

مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران با نگاهی به نقش روابط عمومی ها در تحقق شعار سال افزود: بی شک فعالان حوزه روابط عمومی، می توانند پل ارتباطی میان سه مفهوم اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال باشند و با نقش واسطه گری میان این رکن مهم، افکار عمومی را به سمت تلاش برای یک جامعه ای پویا و صاحب اقتصادی مستحکم و قوی پیش ببرند.

مهدوی شاهرودی در پایان ابراز امیدواری کرد که با حضور پرشور و هوشمندانه مردم در روز 29 اردیبهشت در پای صندوق های رأی، ضمن تقویت دستاوردهای انقلاب و نظام، تلاش دشمنان و بدخواهان همچون گذشته ناکام خواهد ماند.