به گزارش خبرگزاری برنا از استان تهران، مهدی فرهمند مجری توانمند و مدیر اجرایی گروه هنری اشک ولبخند در گفتگو با خبرنگار برنا در خصوص ویژه برنامه جشن فردا در شهرستان پاکدشت اظهار داشت: ملت شریف ایران همیشه و همه جا ثابت نمودند پای ارمانهای امام و رهبری ایستادگی مینمایند و بر عهد و پیمان جاودانه خود با شهدا هستند.

فرهمندضمن محکوم کردن حادثه تروریستی روزگذشته تهران، افزود: حادثه تروریستی روز گذشته باعث ناراحتی همه مردم ایران شد و مردم با اتحاد خود و گوش فرا دادن به فرامین رهبر معظم انقلاب به خوبی در این ازمون نیز سربلند بیرون امدند.

وی ادامه داد: ما همه سرباز ولایت هستیم و لاشخورهایی چون داعش نمی توانند خدشه ی در ایمان ما وارد کنند.

فرهمند اظهار داشت: فردا هوای شهرستان پاکدشت از سوریه الهام می گیرد و مردم شهید پرور پاکدشت کبوتری دیگر از مدافعان حرم را بر دوش خود تشییع خواهند نمود که حتما در این مراسم باشکوه گروه هنری اشک و لبخند چون گذشته حضوری پر رنگ خواهد داشت.

فرهمند افزود: بعد از مراسم تشییع شهید والامقام بمناسبت فرا رسیدن میلاد کریم اهل بیت(ع) امام حسن مجتبی(ع)، جشنی با شکوه در فرهنگسرای شهرستان پاکدشت با هنرمندی هنرمندان شهرستان اجرا خواهیم نمود.

وی در پایان افزود: دشمنان بدانند ملت ایران همیشه بیدار است و با تمام وجود از انچه که بر ان عهد و پیمان بسته است حفاظت خواهد نمود و هیچگاه از ایران سربلند نخواهیم گذشت. دشمنان بدانند ما سربازان رهبر هستیم.